Ajour info
You are here: Home Nieuws Uitslag snelbreiwedstrijd 2011

Uitslag snelbreiwedstrijd 2011

E-mail Print PDF

De uitslag van de snelbreiwedstrijd Hobbysalon Kortrijk 2011

dagwinnaar vrijdag : Van der Stichelen Myriam (Sint-Kruis,  202 steken)
dagwinnaar zaterdag : Rys Martine (Mouscron, 239 steken)
dagwinnaar zondag : Dumarey Andrea (Adinkerke, 218 steken)

Voor alle uitslagen klik lees meer, de foto's staan online in het Facebook fotoalbum.

 

Rangschikking

Naam

Woonplaats

aantal steken

1

Rys Martine

Mouscron

239

2

Dewulf Denise

Brugge Sint-Kruis

230

3

Dumarey Andrea

Adinkerke

218

4

Ryckevaert Simonne

Diksmuide

210

5

Van der stichelen Myriam

Brugge Sint-Kruis

202

6

Eeckhout Ann

Wetteren

202

7

Verheecke Tina

Menen

196

8

Ryckewaert Simonne

Diksmuide

195

9

Bekaert Ginette

Menen

195

10

Deyster Mireille

Koekelare

194

11

Mastromarino Angela

Wasmes

192

12

Grauwels Viviane

Bekkevoort

192

13

De Rycke Fanny

Oudenaarde

189

14

Amez Sabine

Waregem

186

15

Declercq Margueritte

Grapy

182

16

Sohier Ria

Poperinge

181

17

Ryckevaert Simonne

Diksmuide

180

18

Amez Sabine

Waregem

180

19

Fieuw Huguette

Langemark

180

20

Muyts Lutgard

Geraardsbergen

180

21

Goovens Liliane

Oostende

179

22

Dejonghe Myriam

Moorslede

178

23

Desoete Marie-Paule

Sint-Michiels Brugge

177

24

Maebe Marcella

Oudenaarde

176

25

Desoete Marie-Paule

Sint-Michiels Brugge

174

26

De Busscher Lydia

Huizingen

173

27

Decroo Anne-Marie

Menen

172

28

Peperstraete Rita

Elverdinge

172

29

Delrue Ingrid

Zwevegem

171

30

Vaneeckhout Carine

Rekkem

171

31

Dhondt Francine

Ledegem

169

32

Kerckhove Conny

Meulebeke

169

33

Vandenhaute Monique

Oudenaarde

168

34

Vandermarliere Frieda

Poperinge

168

35

Terry Marie-Christine

Brugge

167

36

Spaargaren Adrie

Gistel

166

37

Verly Beatrice

Poperinge

166

38

Taffin Francine

Ieper

165

39

Vandenkerckhove Rozemie

Oostende

165

40

Langedock Marie-José

Ronse

165

41

Delaere Christine

Pittem

164

42

Pommé Veerle

Roeselare

163

43

Latouche Dorinda

Bever

163

44

Verhaeghe Angèle

Kuurne

163

45

Nottebol Lucille

Machelen

162

46

Marichal Beatrice

Wielsbeke

161

47

Maseur Wilma

Rekkem

160

48

Demoor Arlette

Brakel

160

49

Vinois Linda

Oudenaarde

159

50

Vandermeiren Martine

Grapy

158

51

Devuyst Gerda

Roeselare

158

52

Mortelez Jeannette

Torhout

157

53

Van Gansberghe Monique

Moosele

157

54

Van Oosthuyse Jeannine

Kortrijk

157

55

Lammerant Jacqueline

Roesbrugge

157

56

Schatteman Caroline

Wingene

155

57

Coone Dorine

Rollegem

155

58

Desmet Karine

Karine

154

59

Hugal Carine

Sleidinge

154

60

Ronse Marie-Jeanne

Oudenaarde

152

61

Dhondt Marleen

Beveren-Leie

151

62

Desander Nicole

Ooigem

151

63

Simoen Marika

Elverdinge

150

64

Eeckhout Ilse

Wetteren

149

65

Rosseel Lieselot

Brugge

149

66

Messelier Bea

Kortrijk

149

67

Dumoulin Marleen

Evergem

148

68

Vandeborre Betty

Vichte

147

69

Vande Moortele Marie-Jozef

Brugge

146

70

Callebert Sonja

Roeselare

146

71

Roose Marie-France

Ronse

146

72

De Potter Vera

Geraardsbergen

146

73

Vansteenberghe Martine

Halle

145

74

Lahoutte Donatienne

Izegem

145

75

Durie Christine

Poperinge

144

76

Vermeulen Martine

Wielsbeke

144

77

Mahieu Maria

Oostrozebeke

144

78

Deroose Livine

Ronse

143

79

Coppelaere Simonne

Elverdinge

143

80

Jacques Marleen

Breden

142

81

Smeulders Maria

Meerhout

142

82

Bruyneel Marie-Rose

Wez-Velain

141

83

Pyckerie Lieve

Brugge

141

84

Decubber Benedicte

Brakel

141

85

Vanderjeugd Greta

Koksijde

140

86

Gysel Bea

Eksaarde-Lokeren

140

87

Bailleur Joke

Wervik

139

88

Vosse Yvette

Gent

138

89

Decroix Claudine

Kemmel

138

90

Bruggeman Rita

Hulste

138

91

Peperstraete Ria

Elverdinge

138

92

Lambert Godelieve

Jabbeke

138

93

Vandendaele Anne-Mie

Bredene

137

94

Gorissen Maria

Kalmthout

137

95

Roets Yvette

Sijsele

137

96

Feryn Lena

Moorslede

136

97

Braeye Carine

Roeselare

136

98

Sabbe Gerda

Kuurne

136

99

Tytgat Gina

Izegem

136

100

Vinck Magda

Brugge Sint-Kruis

136

101

Vankerckschaeve Monique

Varsenare

135

102

Eeckhoudt Lieve

Dranouter

135

103

Reynaert Rita

Dour

134

104

Hielegem Marjan

Mouscron

134

105

Van Hyfte Kathy

Overmere

134

106

Glorie Magda

Veurne

133

107

Deroo Henriette

Ichtegem

133

108

Kerckhove Christine

Veldegem

133

109

Overbergh Nathalie

Wervik

133

110

Vallez Nicole

Oudenaarde

132

111

Van De Calseye

Brakel

132

112

De Corte Francine

Oostende

131

113

Depoortere Marie-Jeanne

Rollegem

131

114

Ingelbrecht Rita

Roeselare

131

115

Lagace Martine

Brugge

131

116

Daenens Roselyne

Izegem

130

117

Van Hee Annie

Deerlijk

130

118

Delefortrie Annick

Oostende

129

119

Devos Agnes

Brakel

129

120

Merville Laurette

Oostrozebeke

128

121

Vandermotten Marie-Thérèse

Geraardsbergen

127

122

Dewaele Sofie

Wenduine

127

123

Delodder Maria

Wingene

127

124

Van Ommeslaeghe Els

Wortegem-Petegem

127

125

Van Gheluwe Gudrun

Bredene

126

126

Valcke Ingrid

Waregem

126

127

Lievens Marie-Jeanne

Heule

126

128

Decruyenaere Nathalie

Roeselare

125

129

Vanhecke Dina

Heule

125

130

Lagaisse Jacqueline

Wakken

125

131

Van Coppenolle Betty

Zwevegem

125

132

Debruyne Hilde

Veurne

124

133

Merckx M L

Halle

124

134

Van den hende Diane

Oudenaarde

123

135

Leroy Jacqueline

M-S-Marchienne

123

136

Delbeke Ria

Dadizele

122

137

Dekerpel Maria

Lede

122

138

Nuytten Maggy

Mouscron

121

139

Verpoest Geraldine

Oudenaarde

120

140

De Busschere Katrien

Sint-Michiels Brugge

120

141

Pommé Kathleen

Deinze

120

142

Cottenier Marie-Jeanne

Moen

120

143

Van Heghe Magda

Herzele

120

144

Lintermans Mieke

Marke

120

145

Dumoulin Hilde

Gent

120

146

Van Parijs Anna

Oudenaarde

120

147

Pellegein Magali

Mouscron

120

148

Blommaerts Belinda

Kemmel

120

149

Delie Hyacinta

Wervik

120

150

Debuyser Marie-Thérèse

Zwavegem

120

151

Denys Rika

Hertsberge

120

152

Van Wilderode Marleen

Tollembeek

120

153

Verstraete Margriet

Ichtegem

120

154

Desimpelaere Olga

Roeselare

120

155

Missiaen Simonne

Moorslede

120

156

Gotto Sandrine

Gauraine-Ramecroix

119

157

Devrieze Rita

Roeselare

118

158

Cosaert Ludwine

Otegem

117

159

Cargin Fanny

Koekelare

117

160

Leemans Maria

Sint-Job-in 't Goor

117

161

Couteriel Katleen

Veurne

115

162

Debrier Lucia

Sint-Andries Brugge

115

163

Bouckaert Christiane

Menen

115

164

Hautekiet Maria

Varsenare

115

165

Wardenier Rosa

Hooglede

115

166

Barbez Marie-Paule

Linselles (F)

115

167

Van Den Borre

Brussel

114

168

Ciccarelli Marca

Quargenon

114

169

Gysel Bea

Eksaarde-Lokeren

114

170

Deneve Ariane

Leffinge

114

171

Vangeluwe Marie-Madeleine

Loppem

113

172

Deblauwe Ludwine

Sint-Michiels Brugge

113

173

Mallisse Isabelle

Egem

113

174

Van Tol Silvia

Eindhoven

112

175

Callewaert Noëlla

Torhout

111

176

Decroix Kathy

Moorslede

111

177

Denyft Jacqueline

Torhout

111

178

Vroman Martine

Zulte

110

179

Dejaeger Jenny

Zwevegem

109

180

Bolen Monique

Moorsele

108

181

Baert Nini

Hoboken

107

182

Scheenmaecker Caroline

Assenede

107

183

Dhooge Rosita

Kortrijk

107

184

Everaert Sandra

Sint-Michiels Brugge

106

185

Delaere Sabine

Pervijze(Diksmuide)

106

186

Desodt Josiane

Vormeseele

105

187

Debouvrie Françoise

Mouscron

103

188

Laroye Marie-Françoise

Ieper

103

189

Vanhaesebrouck Evita

Pittem

102

190

Deman Laurrette

Wevelgem

102

191

Kiesecoms Hilda

Hoeilaart

101

192

Vandermarliere Mia

Poperinge

101

193

Desmarey Josiane

Menen

101

194

Bruwier Dorine

Oostende

100

195

Osaer Jeanne

Brugge

100

196

Turbe Yvette

Menen

100

197

Mylle Lena

Poperinge

100

198

Costers Simonne

Dudzele

100

199

Bultinck Hermiena

Wielsbeke

99

200

Baert Christiane

Wortegem-Petegem

99

201

Claeys Ilse

Eke

99

202

Vandekerckhove Nathalie

Kuurne

96

203

Snauwaert Nadine

Oostrozebeke

92

204

Dejaegher Marijke

Wakken

92

205

Dierickx Inge

Sint-Michiels Brugge

92

206

Hurtel Marie-Hélène

Gravelines (F)

92

207

Verstraete Ann

Lombardsijde

92

208

Baudonck Marianne

Dentergem

91

209

Duthoy Nathalie

Lauwe

91

210

Verhoye Evi

Nazareth

89

211

Noyon Myriam

Estaimpuis

88

212

Belmans Marina

Leopoldsburg

88

213

Callens Ariane

Izegem

87

214

De Jaeghere Rita

Wortegem-Petegem

86

215

Samyn Rebecca

Rumbeke

85

216

Kellers Arlette

Sint-Amandsberg

85

217

Deschacht Magda

Leffinge

83

218

Quintro Vicky

Ukkel

83

219

Beels Fabiola

Oostende

82

220

Degrande Elza

Loppem

81

221

Dewolf Nadia

Zele

81

222

Delrue Christine

Zwevegem

81

223

Goetgebuer Ann

Gent

81

224

Verschaeve Conny

Klerken

80

225

Wens Rita

Assebroek

80

226

Warembourg Annie

Lomme (F)

80

227

Descamps Nathalie

Kortrijk

76

228

Samyn Katrien

Pervijze(Diksmuide)

75

229

Debbaut Melina

Sint-Martens-Latem

74

230

Gillis Carine

Zottegem

73

231

Tranchez Nancy

Nieuwkerke

72

232

Vanhaeverbeke

Bissegem

72

233

Mmacqustiau Marie-Antoinette

Neufville

71

234

Matthijs Eline

Zele

71

235

Beyls Carla

Handzame

71

236

De Stoop Claire

Zwalm

69

237

Verschaeve Roos

Deerlijk

69

238

Glorieux Elle

Ledegem

67

239

Lamoot Nele

Oudenburg

66

240

Vandelaak Corrie

Heule

64

241

Cottenier Martine

Moen

64

242

Delefortrie Veronique

Westrozebeke

60

243

Noyon Danie

Mouscron

60

244

Verschuere Denise

Kapelle

60

245

Velin Alina

Merelbeke

60

246

Vangentbrugge Amber

Kemmel

60

247

Plancke Elke

Wielsbeke

60

248

Vankerckvoorde Maaike

Zottegem

60

249

Van Ysden Renske

Hooglede

60

250

Denecker Vero

Eke

60

251

Esque Irisa

Kortrijk

60

252

Callens Iris

Kortrijk

60

253

Bidet Monique

Roeheseviere (F)

59

254

Dedrie Marleen

Kemmel

58

255

Beels Emanuela

Koekelare

56

256

Van Belle

Sint-Michiels Brugge

55

257

Lavos-Lintermans Lotte

Marke

55

258

Lavos-Lintermans Lisa

Marke

52

259

Rabau Tine

Hooglede

51

260

Dereere Shirley

Brugge Sint-Andries

47

261

Durnez Tine

Geluwe

46

262

Verslepe Bieke (7 jaar)

Oostende

44

263

Ostyn Michelle

Roeselare

43

264

De Meyer M

Brugge Sint-Andries

41

265

Franckx Maike (7 jaar)

Roeselare

40

266

Van Reybrouck Hilde

Sint-Andries Brugge

22

267

Carton Regisha

Menen

21

268

Meuleman Femke (6 jaar)

Oostende

8

Laatst aangepast ( dinsdag, 15 maart 2011 20:59 )  

Gegevens

  • Adres: Rijselstraat 112
    8200 Sint-Michiels-Brugge

  • tel.: 050 38 91 77

  • e-mail: info@ajour.be
  • Openingsuren:
    dinsdag tot vrijdag 09.00 tot 12.00 uur / 13.30 tot 18.30
    zaterdag tot 17.00 uur  zondag en maandag gesloten

Routeplanner

Vul uw adres in en bereken de snelste route naar de winkel



Zoeken op de website

Facebook Fanpagina