Ajour info
You are here: Home Nieuws Uitslag snelbreiwedstrijd

Uitslag snelbreiwedstrijd

E-mail Print

Het gure weer tijdens het Hobby Creatief Salon in Kortrijk Xpo zorgde niet voor een massa volk maar toch kon ze op heel wat belangstelling rekenen. Tijdens het salon werd voor de eerste keer de snelbreiwedstrijd georganiseerd. Over de drie dagen probeerden in totaal 329 breisters hun snelle vaardigheden uit. Veelal werd er gebreid met de Olympische gedachte: deelnemen is belangrijker dan winnen.

Dagwinnaars

De dagwinnares op de eerste dag was Lieve Vanoutryve uit Kuurne met 223 steken, de tweede dag Denise Dewulf uit Brugge met 238 steken en op dag drie Annemie Herman ook uit Kuurne met 226 steken. De winnaressen worden persoonlijk verwittigd. Deze editie gemist? Geen probleem want volgend jaar volgt een tweede editie op het Hobby Creatief Salon in Kortrijk. Bekijk de volledige deelnemerslijst bij Lees Meer.

 


plaats

naam

woonplaats

steken

 

1

 

Dewulf Denise

Brugge Koolkerke

238

 

2

 

Herman Annmie

Kuurne

226

 

3

 

Vanoutryve Lieve

Kuurne

223

 

4

 

Lagrou Micheline

Sint-Andries Brugge

220

 

5

 

Knockaert Martine

Zandvoorde

216

 

6

 

Bogaert Lieve

Oekene

212

 

7

 

Vandeheere Beatrice

Neerouteren

211

 

8

 

Vanpeteghem Brigitte

Sint-Michiels Brugge

206

 

9

 

Pieters Marie-Thérèse

Aarsele

202

 

10

 

Duyvejonck Els

Roeselare

196

 

11

 

Van Kerschaver Monique

Varsenare

196

 

12

 

Leydens Ingrid

Waarschoot

195

 

13

 

Provoost Rita

Oostende

193

 

14

 

Taelpe Fabienne

Wervik

192

 

15

 

Pannecoucke Micheline

Waregem

190

 

16

 

Maene Saskia

Wervik

188

 

17

 

Willem Katlijn

Hooglede

187

 

18

 

Onderbeke Jeanine

Waregem

187

 

19

 

Vansimaey Bernadette

Sint-Michiels Brugge

186

 

20

 

Terry Marie-Christine

Brugge Koolkerke

186

 

21

 

Lecointere Elisabeth

Gheluwe

185

 

22

 

Tant Patricia

Heule

185

 

23

 

Desmet Karine

Kortrijk

182

 

24

 

De Foer Trees

Tielt

182

 

25

 

Sohier Ria

Reningelst

181

 

26

 

Vergote Lionette

Lichtervelde

180

 

27

 

Labarque Dymka

Heule

180

 

28

 

Sohier Ria

Reningelst

180

 

29

 

Destoop Carla

Waregem

180

 

30

 

Mattheeuws Arlette

Brugge

180

 

31

 

Haentjens Hilde

Sint-Kruis Brugge

180

 

32

 

Baert Chantal

Torhout

180

 

33

 

Storme Christine

Roeselare

180

 

34

 

Desodt Marijke

Westouter

180

 

35

 

Houthave Mieke

Gullegem

180

 

36

 

Ronsse Marie Jeanne

Oudenaarde

180

 

37

 

Desodt Marijke

Westouter

178

 

38

 

Carrein Janette

Staden

178

 

39

 

Loncke Mia

Rollegem

177

 

40

 

Deconinck Bea

Harelbeke

177

 

41

 

Dubois Christine

Moeskroen

175

 

42

 

Delrue Griet

Zwevegem

175

 

43

 

Maseur Wilma

Rekkem

174

 

44

 

Bertier Jenny

Vlamertinge

173

 

45

 

Deschacht Katrine

Jabbeke

172

 

46

 

Noppe Chantal

Varsenare

170

 

47

 

Vanhamme Claudine

Zulte

170

 

48

 

Lemoire Tilly

Anzegem

168

 

49

 

Vancraeynest Edith

Waregem

167

 

50

 

Pattyn Ameine

Menen

167

 

51

 

Druant Christiane

Roeselare

166

 

52

 

Martens Bea

Wingene

165

 

53

 

Planckaert Jacqueline

Kortrijk

164

 

54

 

Top Marie-Thérèse

Roesbrugge

164

 

55

 

Vergote Cecile

Izegem

163

 

56

 

Vermeersch Rosa

Ieper

163

 

57

 

Devriese Sabine

Lichtervelde

162

 

58

 

Desoete Marie-Paule

Sint-Michiels Brugge

161

 

59

 

Samoy Rika

Mooslede

161

 

60

 

Missine Caroline

Lichtervelde

160

 

61

 

Brackx Lieve

Oostende

160

 

62

 

Holleman Jacqueline

Nieuwkerke Heuvelland

160

 

63

 

Caignie Nicole

Nieuwkerke Heuvelland

160

 

64

 

Depoorter Marianne

Torhout

160

 

65

 

Lakiere Rosette

Dadizele

160

 

66

 

Hebbrechts Jacqueline

Gentbrugge,

159

 

67

 

Vandamme Jeanine

Brugge Koolkerke

157

 

68

 

Vinquier Martine

Ingelmunster

157

 

69

 

Constandt Lucienne

Poperinge

155

 

70

 

Verhulst Cecile

Harelbeke

155

 

71

 

Aben Alida

Belsele

155

 

72

 

Vandepitte Yvette

Komen

155

 

73

 

Demeyere Rita

Dilbeek

154

 

74

 

Lemens Yvonne

Bredene

151

 

75

 

Vandamme Annie

Gheluwe

151

 

76

 

Vandenborre Betty

Vichte

150

 

77

 

Scheirlynck Lieve

Ieper

150

 

78

 

Maddens Karine

Ledegem

149

 

79

 

Naert Inge

Bissegem

148

 

80

 

Van Keirsbilck Hilda

Vichte

148

 

81

 

Delue Hilde

Menen

148

 

82

 

Mahieu Madeleine

Hollebeke

148

 

83

 

Van Gansberghe Monique

Moortsele

148

 

84

 

Van Hee Nicole

Oudenaarde

147

 

85

 

Houdens Annie

Menen

147

 

86

 

Vandenbroucke Magda

Roeselare

147

 

87

 

Desmedt Lydia

Kortrijk

147

 

88

 

Pieters Jacqueline

Oostende

147

 

89

 

De Volder Monique

Ruddervoorde

146

 

90

 

Fabie Vervalle

Wenduine

146

 

91

 

Coene Marie-Paule

Sint-Kruis Brugge

146

 

92

 

Meganck Greta

Aartselaar

146

 

93

 

Vervaeck Christel

Wortegem-Petegem

146

 

94

 

De Corte Francine

Oostende

146

 

95

 

Van Belle Pascale

Brugge

145

 

96

 

Guljajeva Svetlana

Sint-Michiels Brugge

144

 

97

 

Verdonck Henriette

Zillebeke

144

 

98

 

Degowie Erna

Evergem

144

 

99

 

Gerard Giselle

Saint-Servais Namen

144

 

100

 

Reyntjens Frieda

Dilbeek

142

 

101

 

Vanderstraeten Christine

Mooslede

142

 

102

 

Delaere Angel

Ingelmunster

142

 

103

 

Roelandt Linda

Berlare

142

 

104

 

Delefortrie Annick

Oostende

141

 

105

 

Vandamme Annie

Gheluwe

141

 

106

 

Waelese Hilda

Poperinge

140

 

107

 

Vandenborre Anne-Marie

Brussel

140

 

108

 

Vanhollebeke Martine

Zedelgem

140

 

109

 

Troostus Simone

Assebroek-Brugge

139

 

110

 

Storme Veronique

Jabbeke

139

 

111

 

Dewaele Paulette

De Pinte

138

 

112

 

Vandecandelaere Christine

Wingene

138

 

113

 

Bollas Maria

Varsenare

138

 

114

 

Walraet Carine

Zwevegem

138

 

115

 

Verheecke Tina

Menen

138

 

116

 

Torfs Renilde

Oostende

138

 

117

 

Vandenbos Nicole

Blankenberge

137

 

118

 

Bouw Maria

Poperinge

136

 

119

 

Hubrechts Sonja

Werken

136

 

120

 

Eeckeloo Francine

Ichtergem

136

 

121

 

De Lille Nanette

Lovendegem

136

 

122

 

Van Keirsbilck Magda

Harelbeke

135

 

123

 

Vangheluwe Antoinette

Zwevegem

135

 

124

 

Nollet Annie

Rekkem

135

 

125

 

Van Istendael Marie Paule

Iddergem

135

 

126

 

Ghekiere Dominique

Wielsbeke

135

 

127

 

Vanhonnacker Rita

Deerlijk

135

 

128

 

Vergote Rita

Dadizele

134

 

129

 

Van Hyfte Ginette

Oostende

133

 

130

 

Bulaen Ann

Meulebeke

133

 

131

 

Byl Annie

Zuienkerke

133

 

132

 

Decostere Christine

Wevelgem

132

 

133

 

Van Acker Christiane

Blankenberge

132

 

134

 

Martens Marleen

Zwevezele

132

 

135

 

Storme Veronique

Jabbeke

131

 

136

 

Deprez Marleen

Diksmuide

131

 

137

 

Eggermont Roos

Bavikhove

131

 

138

 

Van Hamme Monique

Zulte

130

 

139

 

Claus Astrid

Kortrijk

130

 

140

 

Christiaen Agnes

Ichtegem

130

 

141

 

Vuylsteke Charlotte

Oostende

130

 

142

 

Siemen Annie

Gullegem

129

 

143

 

Redulescu Paula

Zwevegem

129

 

144

 

Baes Dominique

Sint-Kruis Brugge

129

 

145

 

Vanden Bussche Annie

Torhout

128

 

146

 

Dujardin Kathleen

Menen

128

 

147

 

Wydaghe Lydie

Ledegem

128

 

148

 

Van Gheluwe Marie Madeleine

Loppem

127

 

149

 

Coesens Gretle

Oudenaarde

127

 

150

 

Cappelle Chantal

Handzame

126

 

151

 

Valcke Marleen

Beveren-Leie

126

 

152

 

Troostus Simone

Assebroek-Brugge

126

 

153

 

De Bruyne Sabine

Heuvelland

126

 

154

 

Lecointere Elisabeth

Gheluwe

126

 

155

 

Willemyns Marcella

Sint-Andries Brugge

126

 

156

 

Musschlein Godelieve

Poperinge

125

 

157

 

Vrys Françoise

Vlamertinge

125

 

158

 

Lecluse Dina

Deerlijk

125

 

159

 

Decock Marie-Paule

Tielt

125

 

160

 

Lambrecht Vera

Oudenaarde

125

 

161

 

Terryn Trees

Moorslede

125

 

162

 

Broothaers Christiane

Schelle

124

 

163

 

Vandenbussche Kathleen

Wevelgem

124

 

164

 

Hullebusch Liliane

Oostrozebeke

124

 

165

 

Calant Regine

Kortrijk

123

 

166

 

Demets Lena

Kortrijk

123

 

167

 

Knockaert Katrien

Harelbeke

123

 

168

 

Dereckx Josiane

Nieuwkerke Heuvelland

123

 

169

 

Gherardts Annie

Koksijde

123

 

170

 

De Meyer Agnes

Maldegem

122

 

171

 

De Rycke Rosa

Kuurne

122

 

172

 

Christiaen Maria

Jabbeke

122

 

173

 

Dierick Maureen

Zulte

122

 

174

 

Vancalberg Hilde

Gits

121

 

175

 

Vermeulen Veronique

Langemark

121

 

176

 

Maertens Ann

Kuurne

120

 

177

 

Dewyse Jeanine

Poperinge

120

 

178

 

Desmedt Marie-Claire

Kortrijk

120

 

179

 

Van Dongen Monique

Sint-Kruis Brugge

120

 

180

 

Lambrecht Hilde

Sint-Eloois-Vyve

120

 

181

 

Lagouwe Annick

Brugge

120

 

182

 

D'Hulster Claudine

Lichtervelde

120

 

183

 

Vanneste Lea

Oudenburg

120

 

184

 

Leuridan Gerda

Damme

120

 

185

 

Hubrecht Lisette

Varsenare

120

 

186

 

Talimaa Pia

Roeselare

120

 

187

 

Talimaa Pia

Roeselare

120

 

188

 

Lecoutere Jeanine

Rekkem

120

 

189

 

Verproets Geraldine

Oudenaarde

120

 

190

 

Verbeke Marleen

Sijsele-Damme

120

 

191

 

Jansen Paula

Temse

120

 

192

 

Leroy Ginette

Hollebeke

120

 

193

 

Daenens Roselyn

Izegem

120

 

194

 

Mylle Marleen

Moorsele

120

 

195

 

Holvoet Kathleen

Lauwe

120

 

196

 

Missorten Ingeborg

Gent

120

 

197

 

Hiltrop Monique

Heule

120

 

198

 

Baillu Liliane

Varsenare

120

 

199

 

Desimpelaere Olga

Roeselare

120

 

200

 

Dejonghe Yvonne

Rumbeke

120

 

201

 

Thermote Mario

Hulste

120

 

202

 

Lebegue Cecile

Oostende

119

 

203

 

Vandamme Claudia

Wervik

119

 

204

 

Van Hee Annie

Deerlijk

118

 

205

 

Coussens Anne

Koolskamp

118

 

206

 

Dewulf Christine

Eernegem

118

 

207

 

Viane Martine

Deerlijk

118

 

208

 

Lagrou Christa

Sint-Michiels Brugge

117

 

209

 

Verbist Kristel

Kontich

117

 

210

 

Maddens Leen

Ardooie

117

 

211

 

Nerynck Monique

Koolkerke

116

 

212

 

Deketelaer Yvette

De Pinte

116

 

213

 

Hackx Catherine

Rekkem

115

 

214

 

Everaert Sandra

Sint-Michiels Brugge

115

 

215

 

Callens Rosa

Kortrijk

114

 

216

 

Palfliet Marleen

Assebroek-Brugge

114

 

217

 

De Meester Annelies

Wevelgem

113

 

218

 

Storme Julie

Heuvelland

113

 

219

 

Versporten Arlette

Sint-Denys-Westrem

112

 

220

 

Demeester Annemie

Lauwe

111

 

221

 

Vandenabele Jetty

Tielt

111

 

222

 

Vandycke Katrien

Ichtegem

111

 

223

 

Geyvaert Jeanine

Herdersem

110

 

224

 

Duthoy Nathalie

Lauwe

110

 

225

 

Everaert Sandra

Sint-Michiels Brugge

108

 

226

 

Van Renterghem Francine

Waarschoot

108

 

227

 

Vanleuchene Jozefa

Dadizele

108

 

228

 

Vermout Sabine

Dadizele

108

 

229

 

Neesen Jeanine

Gentbrugge

108

 

230

 

Vanbelle Dorine

Zedelgem

108

 

231

 

Vandenhende Diane

Oudenaarde

107

 

232

 

Vanacker Mia

Ichtegem

107

 

233

 

Titeca Gerda

Kuurne

107

 

234

 

Vangheluwe Marie-Madeleine

Loppem

106

 

235

 

Dethune Sieglinde

Heule

106

 

236

 

Linskens Inge

Kortrijk

105

 

237

 

Vandedriessche Christine

Sint-Michiels Brugge

104

 

238

 

Christiaen Vera

Sint-Andries Brugge

104

 

239

 

Vanacker Lieve

Torhout

103

 

240

 

Gayse Rita

Roeselare

103

 

241

 

Mortier Wendy

Torhout

103

 

242

 

Martens Carine

Oost-Eeklo

102

 

243

 

Soenen Myriam

Zwevegem

101

 

244

 

Duthoy Nathalie

Lauwe

100

 

245

 

Declercq Jacqueline

Kortemark

100

 

246

 

Baelen Georgette

Gheluwe

100

 

247

 

Van Ooteghem Nancy

Kuurne

100

 

248

 

Karlsson Natalja

Wevelgem

99

 

249

 

Simoens Joke

Nieuwpoort

99

 

250

 

Demunck Jacqueline

Vichte

98

 

251

 

Weiss Marie-Rose

Kortrijk

98

 

252

 

Vanassche Anita

Deerlijk

95

 

253

 

Caron Madeleie

Vlamertinge

94

 

254

 

Verhaeghe Isabelle

Roeselare

94

 

255

 

Rydlewski Kimberley

Roeselare

94

 

256

 

Delaere Noëlla

Ingelmunster

93

 

257

 

Deboeuf Cecile

Harelbeke

93

 

258

 

Vanbrabant Carine

Harelbeke

93

 

259

 

Seyns Fanny

Moeskroen

93

 

260

 

Vaarware Ann

Roeselare-Beitem

92

 

261

 

Perneel Judith

Sint-Kruis Brugge

92

 

262

 

Herman Hildegard

Harelbeke

92

 

263

 

Rothy Claudine

Ruiselede

92

 

264

 

Sabbe Nancy

Zwevegem

90

 

265

 

Tanghe Kim

Bissegem

90

 

266

 

Verlinden Mia

Blankenberge

88

 

267

 

Terryn Maria

Beveren-Leie

88

 

268

 

Lemaitre Sophie

Roeselare

88

 

269

 

De Deygere Marleen

Gheluwe

86

 

270

 

Delefortrie Veronique

West Rozebeke

86

 

271

 

Janssens Hedwige

Kortrijk

86

 

272

 

Ingelbrecht Rita

Roeselare

85

 

273

 

Vangysegem Suzanne

De Haan

85

 

274

 

De Luyck Anneta

Denderleeuw

84

 

275

 

Deprez Magda

Wevelgem

82

 

276

 

Dessein Marleen

Eke-Nazareth

82

 

277

 

Nuytens Dorine

Kuurne

82

 

278

 

Raddé Christine

Izegem

81

 

279

 

D'hooghe Rosita

Kortrijk

80

 

280

 

Vonck Marleen

Herzele

80

 

281

 

Stals Ingeborg

Bellegem

80

 

282

 

Debol Edwina

Ichtegem

79

 

283

 

Van Menen Monia

Elzegem

79

 

284

 

Casier Leen

Wevelgem

78

 

285

 

Rawoens Anne-Marie

Schellebelle

78

 

286

 

Scherpereel Helene

Kortrijk

75

 

287

 

Vantomme Annelies

Menen

75

 

288

 

De Smet Felicia

Gent

74

 

289

 

Lampens Vicky

Nazareth

74

 

290

 

Wyseur Hilde

Anzegem

73

 

291

 

Lossy Talitha

Zulte

73

 

292

 

Vanoosthuyze G

Roeselare

71

 

293

 

Van Remoortere Rachel

Ledegm

71

 

294

 

Aey-Sook Kim

Koningshooikt

71

 

295

 

Vandenbussche Inge

Moorslede

70

 

296

 

Dedrie Marleen

Kemmel Heuvelland

69

 

297

 

Mille Marie

Langemark

67

 

298

 

Pynaert Kim

Gentbrugge

65

 

299

 

Van Pamel Thibaut 8j

Sint-Kruis Brugge

65

 

300

 

Pannecoucke Liesbeth

Oostende

63

 

301

 

Vercauteren Lutgarde

Brugge

62

 

302

 

Bruynooghe Geraldine

Mooslede

62

 

303

 

Terryn Rosa

Deerlijk

61

 

304

 

Deleersnijder Rita

Kooigem

60

 

305

 

Herman Hadewijch

Harelbeke

60

 

306

 

Mille Marie

Langemark

60

 

307

 

Lemaitre Elia 8j

Roeselare

60

 

308

 

Vandycke Anneleen

Roeselare

60

 

309

 

Termote Alexander 9j

Kortrijk

60

 

310

 

Wyseur Alilce

Moorsele

60

 

311

 

Deplaen Ghislaine

Brussel

58

 

312

 

Debruyne Kaat

Aalter

55

 

313

 

Vanderslagmolen Inge

Denderleeuw

54

 

314

 

Glabeke Silke

Sint-Denys

53

 

315

 

De Vrieze Veronique

Kuurne

52

 

316

 

Vierstraete Marie-Julienne

Izegem

52

 

317

 

Houtave Laura

Lauwe

51

 

318

 

Carton Eva 7j

Menen

47

 

319

 

Desmedt Jacoba

Roeselare

47

 

320

 

Vaninghelandt Louise,11j

Kuurne

45

 

321

 

Hanjoul Machenka 9j

Mariakerke Oostende

40

 

322

 

Platteau Simon 11j

Wevelgem

37

 

323

 

Ravau Nancy

Wervik

35

 

324

 

Logie Dimitri

Heule

32

 

325

 

Erauw Lynn

Schellebelle

28

 

326

 

Van Gheluwe Verena

Houthulst

27

 

327

 

Willemyns Natacha

Menen

27

 

328

 

Willemyns Steffi

Sint-Andries Brugge

25

 

329

 

Savoye Lindsey

Harelbeke

22

 
 
 
 

Gegevens

  • Adres: Rijselstraat 112
    8200 Sint-Michiels-Brugge

  • tel.: 050 38 91 77

  • e-mail: info@ajour.be
  • Openingsuren:
    dinsdag tot vrijdag 09.00 tot 12.00 uur / 13.30 tot 18.30
    zaterdag tot 17.00 uur  zondag en maandag gesloten

Routeplanner

Vul uw adres in en bereken de snelste route naar de winkel



Zoeken op de website

Facebook Fanpagina